Jdi na obsah Jdi na menu
 


Záliby

Tanec v proudu

Od 14 let měřím 178cm a vážím cca 80 kg, takže si lze představit, že nebylo lehké najít sport, při kterém bych se cítila žensky a skutečně si jej užívala. Vyzkoušela jsem mnoho forem a nakonec vytvořila svůj styl, který mě naplňuje radostí a harmonií po fyzické i psychické stránce a ve spojení s krásnou hudbou je balzámem na duši. Lze tančit o samotě, v páru i ve skupině.

 

 

dsc_3249k.jpg

 

Jídlo

Jím tak, abych tělu umožnila fungovat ve všech situacích. Dlouho jsem upřednostňovala stravu velmi jednoduchou, s co nejméně surovin a barevnou. Poté, co jsem dostala od života další dárek v podobě Petra - veganského kuchaře, začíná  svět více vonět pestrým kořením , barvami, lákavými chutěmi a pocitem, že jsem v přírodě i já správně. Vaří s láskou a úctou ke všemu z čeho vaří, a k těm, kterým vaří. Když jím jeho jídlo, vážím si i práce a služby všech  těch, kteří suroviny potkali na cestě k němu do kuchyně. 

 

Symbolika a zrak

Nosím brýle a některé věci vidím jinak,než ostatní. Daří se mi oči a vidění světa uvolňovat ve fyzické podobě a na vědomé úrovni, která není vidět, ale je o to silnější. Je toho spousta, co můžeme vidět....