Jdi na obsah Jdi na menu
 


Co nejvíce přitahuje muže na ženách

 

 

 Tato rubrika je určená všem nám ženám, které se chceme líbit mužům. Nám, které chceme potkávat ty správné muže a také by se nám líbilo, aby ti které potkáme, na nás zrcadlově odráželi pohodu, kterou vyzařujeme my. Jen My ale dokážeme zařídit, že ji vyzařovat opravdu budeme. Jak?   

 

Muži jsou od přírody samci a jednají instinktivně, takže naší představu o tom, že se nechají ošálit nánosy masek z televizních reklam, si opravdu nezaslouží. Základ pro probuzení mužského instiktu je ženskost. V nejlepším případě přirozená, ale vždy zabírá jemné luxusní doladění. Luxusní doladění je přesně tou péčí, která přitahuje pozornost mužů. Krása, která je odrazem luxusu vnitřní krásy. A pozor - nemusí být za luxusní cenu.

 

 

 

    Co muži odezírají z vyladěného zevnějšku žen?  

 1. Mám se ráda, zasloužím si luxusní péči a dopřeji si ji.        

 2. Mám ráda muže a dopřeji jim hezký pohled na mě.   

    

 Spouštíme tím reakce, které pracují v náš prospěch. Jakou energii dávám mé kráse, taková ke mně přichází a takové lidi potkávám. Ale musí to být pravdivé.  

 Muži si často postesknou – " Byla fakt nádherná, ale něco tomu chybělo." Charisma je slovo, které spojuje to venku s tím uvnitř. Krása bez duše přitahuje krásu bez duše. A proto mé poradenství spojuje obojí. Ve výčtu toho, co muže na nás přitahuje, je to, co vyzařujeme na prvním místě a je jedno, jestli je muži 15 nebo 85 let. Další větší či menší detaily jako postava, obličej, vlasy, ruce, oblečení a doplňky začínají pánové rozlišovat sice až po prvním celkovém dojmu, ale hned vše spojují a vyhodnocují.
 

 Mým úkolem je tedy naučit ženy, jak pečovat o tyto detaily tak, aby výsledné charisma bylo vyladěné. Aby odvedená práce na sobě odpovídala vnitřnímu nastavení. Někdy je třeba vyladit vnějšek, někdy vnitřek. Pak teprve přitáhneme muže s vyzařováním  podobným. Muž nechce být podveden okázalým vnějším zdáním ženy s vnitřním nulovým sebevědomím nebo naopak zaskočen vnitřní sebeláskou ženy s nekorespondujícím zjevem. 


 

                Má Celostní péče o rovnováhu zahrnuje :

 1. Péči o zdraví. Normální je být zdravá a ne přitahovat pozornost mužů svými neduhy.  

2. Péče o tělo. Vyčištěné a detoxikované tělo, popř. nezatížené nadváhou, vyzařuje spokojenost a lehkost bytí. Pokud nechcete přitáhnout muže, se kterým to bude „těžké“, tak buďte lehké. 

3. Péče o pleť. Při bližším kontaktu muž sice reaguje pozitivně na vrásky od smíchu, ale ostatní ( pupínky,záněty apod. ) se mu zdá divné. A má dobrý instinkt. Něco není v pořádku. Spravte to, ale ne jen přelíčením.  

4. Líčení. Mužům se líbí u milenek výrazné líčení ( bylo na ně políčeno ), ale u partnerek vede  decentnost. Ideální je naučit se obě varianty, aby měli pánové změnu a nenechali se tak chytit do pasti jinde. Oči jsou bránou do duše. Naučte se budovat slavobránu.  

5. Péče o vlasy. Instinkt mužům velí obdivovat dlouhé, ale protože jsou jen detailem celkového charisma, stačí nerušit  rovnováhu vzezření neopečovaným či moc výrazným účesem. Forma musí odpovídat tvaru obličeje . Často kvalita, barva a střih prozradí mužům o charakteru ženy více, než si je sama schopna připustit.  

6. Péče o ruce. Krásné ruce jsou pro některé muže velmi inspirativní. Přeci jen chtějí být hlazeni… . 

7. Vůně. Genealogií vůní je možno své charisma velmi podpořit, ale také velmi pokazit. A pokud muž reaguje pozitivně na vůni, která k vám patří a ladí s vámi,tak máte půlku celkového dojmu v kapse.  

8. Oblečení. Postavu pánové zachycují jako druhou po celkovém dojmu. Jsou typy žen, které vypadají nejlépe nahé, ale většině dobře vybrané oblečení  může zázračně postavu vylepšit. Pár luxusních kousků, včetně spodního prádla, nárokovaným typem vaší postavy, se vždy shledá s úžasným efektem. A nemusí být ani drahé.  

9. Šperky. Můj popis šperku je stejný jako popis partnera. Jsem na něj pyšná, chci ho předvést, nesmí mě obtěžovat, zdobí mě jednoduchostí, elegancí a lehkostí. Je luxusní, ale nestojí moc. Chtějí ho všichni, ale mám ho já. Hladí mě a chrání před špatnou energií. A když ho sundám, necítím až takový rozdíl – je krásný i sám a já i bez něj. A společně nám to ladí.          

 

10. Být si vědoma svých hodnot, být v pohodě, plná energie a nezávislá. Toto je zvláštní magnet na muže a předpoklad spokojených vztahů. Pracuji na něm s pomocí dalších metod a všechny předešlé uvedené jsou k této práci buď úvodem nebo pokračováním.

 

 

                                            Zdenka Kazdová                                                              ROVNOVÁHA                                                     zdraví,těla, duše, krásy          

 

  • Poradenskou činnost provádím dle potřeb individuálně i skupinově v Hradci Králové a okolí.                                                           Objednání je možné na tel.č. 608 979 079.
  • První nezávazná konzultace je zdarma.Ceník v případě zájmu zasílám na mailovou adresu.Stačí poslat sms nebo mail s dotazem na tel. 608 979 079 nebo na e-mail zdenkakazdova@seznam.cz 
  • Po domluvě lze uspořádat semináře a přednášky na témata uvedená výše.